Specjalne wykonania przemysł

Oprócz standardowych produktów mamy w swojej ofercie wykonania specjalne, które wypełniają lukę branże przemysłowej a także dla indywidualnego klienta mającego wysokie wymagania odnośnie standardów oraz stylu wykonania bramy segmentowej.

Zaczynając od branży przemysłowej można powiedzieć, że za każdym razem jest to wykonanie specjalne, ponieważ pomiędzy nawet rozmiary, które bardzo często się powtarzają środowisko pracy danego produktu bywa bardzo różnie. Od środowiska żrącego będącego w większości hut po wilgotne środowisko znajdujące się w szklarniach, czy lakiernik narażony na dużej ilości chemii znajdujące się w powietrzu.

Prawda z branży przemysłowej rządzi się swoimi standardami odnośnie bezpieczeństwa, które bardzo często zawierane są w różnych norma i standardy międzynarodowy, które musimy zawrzeć podczas projektowania i konstruowania danego produktu.

Przykładowy hucie Legnica bramy do walcowni muszę mieć gabaryty 15x10m, które pozwalają na spokojnie wjazd i wyjazd pociąg towarowy przewożących gotowe pręty i walce metal. Muszą być także odporne na wysokie stężenie siarki, argonu i innych metali szlachetnych.