Polski produkt na eksport - bramy

Nasze bramy Kielce to nie tylko wytrzymałość, komfort i bezpieczeństwo To również wygodny i sprawdzony mechanizm do automatycznego ryglowania bram. Dzięki wyposażeniu naszych bram segmentowych z Kielc w automatykę do bram sprawiamy, ze nasze produkty są jeszcze bardziej atrakcyjne i posiadanie ich niesie za sobą większe korzyści.

Jesteśmy pierwszą na świecie, która ma w swojej ofercie bramy o wysokiej izolacji cieplnej ze względu na zastosowanie najnowocześniejszych uszczelek i pianek poliuretanowych, które zabezpieczają przed przedostaniem się zimna do wnętrza domu, ale niekiedy takie zabezpieczenie nie są potrzebne i życzą nieracjonalne jest, aby klienta nie płaci przykładem mogą być garaże wolnostojące niepołączony z domem, w którym nie zależy nam na straty ciepła. Nieocieplone bramy to o 30 procent niższa cena niż za bramę w pełni wykończoną z dodatkowymi izolatorami ciepła.Podsiana przez nas automatyka do bram to najwyższej jakości sprzęt na który udzielamy 5 lat gwarancji! Sprawdzeni producenci! Nasze automatyki do bram przechodzą szereg testów i posiadają potrzebne certyfikaty.

Bramy segmentowe coraz popularniejsze

Przy wyborze bram segmentowych z Kielc wraz z automatyką do bram zawsze montujemy awaryjny system na wypadek braku energii elektrycznej. Nasze bramy spełniają wszelkie standardy. Podstawą prawidłowego użytkowania jest bezpieczeństwo, dlatego wszystkie bramy segmentowe Kielce posiadają wyprofilowanie panelu do kształtu uniemożliwiającego przytrzaśnięcie palców zgodne z normą PN-EN 13241. Naszym klientom oferujemy również możliwość dołączenia sterownika ręcznego. Nasze systemy automatyki do bram są ekonomiczne, a ich ocieplana konstrukcja nie przyczynia się do utraty ciepła i większych rachunków za ogrzewanie.